4 podstawowe błędy przy prowadzeniu firmy.

10 Sierpnia 2017, 17:30-19:45 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
Rejestracja Bezpłatna Rejestracja

Rejestracja Bezpłatna

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Ponad 70% polskiego przychodu narodowego (PKB) wypracowują małe i średnie firmy, przede wszystkim założone przez rodzimych przedsiębiorców. 

To one wypracowują w większości stan polskiej gospodarki. Ale polski przedsiębiorca musi nie tylko zabiegać o klientów na swoje produkty czy usługi, lecz także zmagać się z przeciwnościami jakie dzieją się na rynku oraz uważać na ciągłe zmiany w administracji, dlatego też łatwo przy takiej nie równiej walce o popełnienie błędów.Często niewielkie zmiany mogą wywołać dużą reakcję w ogólnej sytuacji w firmie i w Twoim otoczeniu.

Błędy się zdarzają i będą się zdarzać, bo w końcu jesteśmy tylko ludźmi. A czy nie lepiej uczyć się na cudzych błędach niż jesamemu robić.


Spotkanie przeznaczone dla osób zaczynających swoją przygodę z działalnością gospodarczą oraz osób prowadzących już firmę. Na spotkaniu poruszone będą tematy związane z 4 podstawowymi błędami i zagrożeniami przy prowadzeniu firmy.

Na spotkaniu powiemy o kilku prostych elementach na których należy zwrócić uwagę, które są oczywiste dla nieco bardziej doświadczonych przedsiębiorców, ale niestety większość osób, które prowadzi firmy lub chce zacząć przygodę z biznesem nie ma o tym pojęcia.


Na spotkaniu poruszymy błędy z takich obszarów jak: sprzedaż, marketing, administracja.
Wykłady w ramach FirmaIdealna.

Uczestnicząc w tym spotkaniu poznasz innych uczestników tego spotkania, którzy mogą być potencjalnymi klientami lub parterami biznesowymi., dlatego też pamiętaj zabierz ok 30 wizytówek.


Spotkanie BEZPŁATNE, prosimy o rejestrację ze względów organizacyjnych.


Miejsce spotkania to "Warsztat Warszawski" to śródmiejskie miejsce aktywności lokalnej,
znajdujący się na Placu Konstytucji 4, Warszawa.Spotkanie zorganizowane przez Grupa TwoMemory - Organizacja Pożytku Publicznego - Fundacja SedekaHarmonogram spotkania:

17:30 -18:00 Rejestracja i networking
18:00 -19:30 Wykład
19:30 -19:45 Networking
19:45 Zakończenie spotkania.Na spotkanie zabierz ze sobą wizytówki.


Spotkanie poprowadzi:

Jarosław Szymanek - Przedsiębiorca zajmujący się organizacją szkoleń i spotkań networking-owych dla przedsiębiorców. Doradca w aspekcjie optymalizacji procesów biznesowych.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia WARSZAWA